Soustředění mládeže probíhalo i v Žatci

Soustředění mládeže probíhalo i v Žatci
Na tradičním srpnovém soustředění v Žatci pro kategorie starších žáků a obou dorosteneckých celků jsme se opět začali s přípravou na nadcházející "všeextraligový" ročník.

Po klasickém několikadenním drilu techniky, základních úderů a nezbytném zdokonalování fyzické kondice, jsme se zaměřili na herní činnosti v šestkách. Bohužel jsme ale na to neměli úplně ideální podmínky, protože se naše soustředění již ve svojí polovině, tak jako již bohužel tradičně proměnilo v tábor připomínající lazaret. A to navzdory pro letošek cílenému ubrání z objemu fyzické zátěže, posilování a nadměrnému skákání. Ani to ale bohužel nepomohlo a kýžený efekt se nedostavil.

Naopak příjemného zpestření se nám letos dostavilo v podobě příjezdu kondičního specialisty, který nám udělil přednášku a praktické ukázky se světa regenerace, stravy, pohybových schopností a dokonalé přípravy těla pro sportovní zátěž jakou je zápas nebo trénink.

Dalším novým a příjemným prvkem byla úterní návštěva extraligového Áčka, které s námi absolvovalo jeden zajímavý a účelný trénink pod vedením kouče Vašiny i samotných hráčů. Tento týden hned po soustředění na něj rovnou navážeme a bez dlouhého čekání s tréninky až na září budeme pokračovat v přípravě na nadcházející sezonu již v našem domácím prostředí v hale na "Resslovce".

Autor textu Péťa Pěkný


Partneři