Junioři vezou pět bodů z Proseku

Junioři vezou pět bodů z Proseku
Tuto sobotu jsme odjeli s našimi juniory odehrát venkovní dvojzápas do pražského Proseku.

V prvním zápase jsme soupeře převyšovali jak fyzickými parametry, tak lepší kvalitou hry. A bez větších problémů tedy vyhráváme 3:0.
Na druhé utkání Proseku dorazily 4 posily a s nimi na hřišti jejich hra začala vypadat úplně jinak. Znatelně posílili hru na v útoku a na servisu, což bylo jasně vidět na našem horším příjmu, kdy jsme občas měli delší sérii bez ztráty. Díky lepšímu servisu nás také začali mnohem lépe bránit a to se také podepsalo na výsledku celého duelu, který nakonec vyhráváme až v tiebreaku 3:2.
Našimi nedostatky stéle zůstávají nedostatečná komunikace a řešení nestandartních situací v mezihře a bohužel se i vrátila větší chybovost na servisu.
Za 14 dní přivítáme doma Liberec, další středotabulkový soupeř srovnatelný s tím posledním z Proseku, který se bez stoprocentní koncentrace a nasazení našich hráčů neporazí sám a může být velice nepříjemný.
V tabulce zůstáváme druzí za Kolínem, na jehož zaváhání sátle čekáme a naopak se naše ztráta po včerejšku o 1 bod navýšila. V celkovém součtu to dělá manko 3 bodů.

Sestava: Jan Himmel, Jan Chládek, Jan Šidlo (C), Matouš Lank, František K. Dolejší, Matyáš Vlk, Matěj Pokorný, Pavel Kovář, Daniel Novák, Jan Rottenborn, Kevin Eisner

SK Prosek Praha B : SKV Ústí n/L
0:3 (-22,-15,-15)

SK Prosek Praha B : SKV Ústí n/L
2:3 (-20,28,25,-22,-12)


Partneři