Junioři opět šestibodoví

Tuto sobotu naši junioři odehráli další domácí dvojzápas, tentokrát byla naším protivníkem Jihlava.

Náš soupeř se nacházel na předposledním místě a ještě k nám dorazil s nekompletní sestavou. Měli jsme díky tomu tedy velice usnadněnou práci, kterou bylo potřeba naplno využít. 
Na soupeře jsme vlítli od samého začátku a nastolené tempo jsme dokázali udržet po celý průběh obou klání, i přes chvilkové výpadky v koncentraci, kdy jsme se nechali ukolíbat soupeřovou slabší hrou. Nicméně naše převaha na všech postech byla znatelná a oba zápasy tak vyhráváme hladce 3:0.
Vstup do druhé poloviny sezóny se nám tedy podařil a do tabulky si připisujeme povinných 6 bodů. Další zápas bude až po vánoční pauze 11. ledna, a to znovu na domácí palubovce, kdy vyzveme Havlíčkův Brod. 
Naše ztráta na první Kolín ale stále zůstává na třech bodech a tak musíme vytrvale proti každému naplno bodovat a zároveň trpělivě čekat na případné zaváhání Kolína. 

Sestava: Jan Himmel, Jan Rottenborn, Jan Šidlo (C), František K. Dolejší, Pavel Kovář, Matyáš Vlk, Tomáš Koranda, Matěj Pokorný, Daniel Novák, Adam K. Eisner, Mikoláš Vlach 

SKV Ústí n/L : ŠSK Demlova Jihlava 3:0
(15, 17, 17) 

SKV Ústí n/L : ŠSK Demlova Jihlava -  3:0
(11, 20, 16) 


Partneři