Závěr roku v chlapeckých mládežnických soutěžích

V prosinci pokračovaly dalšími koly všechny krajské soutěže mladších i starších žáků. Mladší žáci na turnajích v trojkovém i čtyřkovém volejbalu ukázali, že za poslední měsíc udělali na svých volejbalových dovednostech a týmové souhře další kus práce.

Ve čtyřkách poprvé prohrál suverén letošní sezóny VK Jirkov A. V tie-breaku nad ním zvítězilo naše „áčko“, které si v průběžné tabulce drží 2. místo před naším „béčkem“, které v souboji o 3. místo porazilo 2:1 VK Jirkov B. Výsledky i průběžná tabulka jsou zde - odkaz.

V trojkách si jasně drží pozici nejlepšího týmu soutěže naše „áčko“, o jedno místo se naopak propadl B tým, který přepustil 2. místo teplickému A týmu.

Výsledky turnaje trojkového volejbalu mladších žáků 14.12. v Teplicích jsou zde - odkaz.

9.VK Jirkov B1 bod9.VK Jirkov C Nerudova4 body

Zatímco se mladší žáci herně zvedají, starší žáci prožívají útlum. Od pražského turnaje Českého poháru nedokázali na turnajích prodat své umění a herně tápou. Stejně tomu bylo i na posledním turnaji KP 15.12. v Jirkově, kde jasně prohráli s jirkovským áčkem 0:2 a ztratili set s Jirkovem B. Tím také přišli o 1. místo v průběžné tabulce. Výsledky zde - odkaz.

Klubová sezóna je přerušena na období vánočních svátků. Tréninky opět naplno začnou v týdnu od 6. ledna 2020.

Vánoční svátky jsou ale časem, kdy se připravuje krajský žákovský výběr. Ten během prázdnin absolvuje 2 přípravné turnaje. Jeden už má za sebou. Konal se v Českých Budějovicích. Z jihu Čech výběr přivezl 1. místo! Z ústeckých se turnaje zúčastnili Volf Matyáš, Musílek Jakub, Zeman Matouš, Horský Tonda, Jelínek Martin, Sysel Lukáš, Dvořák Jiří a Chalupa Martin.

Druhý přípravný turnaj proběhne 27. – 29.12. v Praze a za SKV jsou do výběru nominováni Volf Matyáš, Zeman Matouš, Musílek Jakub, Jelínek Martin, Dvořák Jiří, Lipš Vojtěch a Šperling Adam.