Závěr roku v chlapeckých mládežnických soutěžích

Závěr roku v chlapeckých mládežnických soutěžích
V prosinci pokračovaly dalšími koly všechny krajské soutěže mladších i starších žáků. Mladší žáci na turnajích v trojkovém i čtyřkovém volejbalu ukázali, že za poslední měsíc udělali na svých volejbalových dovednostech a týmové souhře další kus práce.

Ve čtyřkách poprvé prohrál suverén letošní sezóny VK Jirkov A. V tie-breaku nad ním zvítězilo naše „áčko“, které si v průběžné tabulce drží 2. místo před naším „béčkem“, které v souboji o 3. místo porazilo 2:1 VK Jirkov B. Výsledky i průběžná tabulka jsou zde - odkaz.

V trojkách si jasně drží pozici nejlepšího týmu soutěže naše „áčko“, o jedno místo se naopak propadl B tým, který přepustil 2. místo teplickému A týmu.

Výsledky turnaje trojkového volejbalu mladších žáků 14.12. v Teplicích jsou zde - odkaz.

 pořadí ve 3.kole celkové pořadí po 3.kole
1.SKV Ústí n.L. A9 bodů1.SKV Ústí n.L. A27 bodů
2.VK Teplice A8 bodů2.VK Teplice A22 bodů
3.VK Jirkov A7 bodů3.SKV Ústí n.L. B22 bodů
4.SKV Ústí n.L. B6 bodů4.VK Jirkov A17 bodů
5.VK Teplice B5 bodů5.VK Teplice B15 bodů
6.SKV Ústí n.L. C4 body6.SKV Ústí n.L. C14 bodů
7.VK Litvínov3 body7.VK Litvínov8 bodů
8.VK Jirkov C Nerudova2 body8.VK Jirkov B6 bodů
9.VK Jirkov B1 bod9.VK Jirkov C Nerudova4 body

Zatímco se mladší žáci herně zvedají, starší žáci prožívají útlum. Od pražského turnaje Českého poháru nedokázali na turnajích prodat své umění a herně tápou. Stejně tomu bylo i na posledním turnaji KP 15.12. v Jirkově, kde jasně prohráli s jirkovským áčkem 0:2 a ztratili set s Jirkovem B. Tím také přišli o 1. místo v průběžné tabulce. Výsledky zde - odkaz.

Klubová sezóna je přerušena na období vánočních svátků. Tréninky opět naplno začnou v týdnu od 6. ledna 2020.

Vánoční svátky jsou ale časem, kdy se připravuje krajský žákovský výběr. Ten během prázdnin absolvuje 2 přípravné turnaje. Jeden už má za sebou. Konal se v Českých Budějovicích. Z jihu Čech výběr přivezl 1. místo! Z ústeckých se turnaje zúčastnili Volf Matyáš, Musílek Jakub, Zeman Matouš, Horský Tonda, Jelínek Martin, Sysel Lukáš, Dvořák Jiří a Chalupa Martin.

Druhý přípravný turnaj proběhne 27. – 29.12. v Praze a za SKV jsou do výběru nominováni Volf Matyáš, Zeman Matouš, Musílek Jakub, Jelínek Martin, Dvořák Jiří, Lipš Vojtěch a Šperling Adam.Partneři