Dívky > Zápasy

Juniorky


Kadetky

Ústecký kraj, Kadetky

datum a čas domácí hosté výsledek
8. 9. 201910:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbalový klub Jirkov, z.s. 2:3
25:22,11:25,28:26,19:25,18:20
8. 9. 201914:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbalový klub Jirkov, z.s. 0:3
7:25,17:25,11:25
22. 9. 201910:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. SKTO Duchcov z.s. 1:3
25:19,20:25,20:25,19:25
22. 9. 201914:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. SKTO Duchcov z.s. 3:2
26:24,26:24,23:25,17:25,15:11
6. 10. 201913:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:1
25:15,20:25,25:23,25:22
6. 10. 201916:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:3
8:25,23:25,25:27
13. 10. 201910:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:0
13. 10. 201914:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:0
3. 11. 201910:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0
25:4,25:21,25:9
3. 11. 201914:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0
25:12,25:9,25:14
10. 11. 201910:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. VTK Čížkovice, z.s. 3:0
25:21,25:14,25:19
10. 11. 201914:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. VTK Čížkovice, z.s. 3:0
25:13,25:19,25:14
30. 11. 201910:00 VK Sever Žatec, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0
25:9,25:7,25:15
30. 11. 201914:00 VK Sever Žatec, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0
25:9,25:18,25:9
1. 12. 201910:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0
25:23,25:18,25:18
1. 12. 201914:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0
25:14,25:19,25:12
8. 12. 201910:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:0
8. 12. 201914:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:0
5. 1. 202010:00 Volejbalový klub Jirkov, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:1
27:29,25:10,25:18,25:18
5. 1. 202014:00 Volejbalový klub Jirkov, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0
25:18,25:12,25:18
12. 1. 202010:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. VK Sever Žatec, z.s. 1:3
25:14,17:25,9:25,17:25
12. 1. 202014:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. VK Sever Žatec, z.s. 0:3
17:25,21:25,19:25
26. 1. 202010:00 SKTO Duchcov z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0
25:16,25:23,25:19
26. 1. 202014:00 SKTO Duchcov z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:1
21:25,25:10,25:16,25:16
23. 2. 202010:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 3:0
25:21,25:23,25:23
23. 2. 202014:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 3:0
26:24,25:13,25:19
1. 3. 202010:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:0
1. 3. 202014:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:0
8. 3. 202010:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 1:3
12:25,14:25,25:20,13:25
8. 3. 202014:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 0:3
13:25,18:25,19:25
15. 3. 202010:00 VTK Čížkovice, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:0
15. 3. 202014:00 VTK Čížkovice, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:0
22. 3. 202010:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 0:0
22. 3. 202014:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 0:0
5. 4. 202010:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:0
5. 4. 202014:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:0

Starší žákyně

Český pohár, Starší žákyně

datum a čas domácí hosté výsledek
21. 9. 201909:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Tělocvičná jednota Sokol Libochovice 2:0
25:16,25:11
21. 9. 201909:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. SKTO Duchcov z.s. 0:2
15:25,15:25
21. 9. 201909:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. VK Šanov Teplice, z.s. 1:2
25:18,22:25,9:15
28. 9. 201909:30 Volejbalový klub Jirkov-Ervěnice, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0
25:15,25:13
28. 9. 201909:30 VK Dukla Liberec Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 2:0
25:16,25:6
28. 9. 201911:30 SK Volejbal Ústí nad Labem Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 2:0
25:14,25:18
28. 9. 201911:30 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. TJ Slovan Varnsdorf z.s. 0:2
13:25,22:25
28. 9. 201914:00 SK Volejbal Ústí nad Labem Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 2:0
25:13,25:9
28. 9. 201914:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. VK Šanov Teplice, z.s. 1:2
25:21,17:25,7:15
28. 9. 201916:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 0:2
15:25,17:25
28. 9. 201916:00 SK Volejbal Ústí nad Labem Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. 2:0
25:15,25:14
5. 10. 201909:01 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbal Ústí nad Labem, z.s. B 2:0
25:21,25:14
5. 10. 201909:01 VK Sever Žatec, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 1:2
25:11,21:25,14:16
5. 10. 201909:01 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0
25:22,25:22
12. 10. 201909:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbal Ústí nad Labem, z.s. A 0:2
17:25,7:25
12. 10. 201909:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 0:2
9:25,12:25
12. 10. 201909:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov 0:2
18:25,11:25
13. 10. 201909:00 Volejbalový klub Jirkov, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0
25:10,25:11
13. 10. 201909:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. VTK Čížkovice 0:2
10:25,17:25
13. 10. 201909:00 SKTO Duchcov z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0
25:17,25:13
19. 10. 201910:00 Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha B SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:2
17:25,21:25
19. 10. 201911:00 SK Volejbal Ústí nad Labem TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BANÍK PŘÍBRAM 0:2
14:25,16:25
19. 10. 201912:30 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Orion B 2:1
19:25,25:16,15:8
19. 10. 201913:00 TJ Lokomotiva Plzeň z.s. Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 2:1
25:18,18:25,15:11
19. 10. 201914:00 SK Volejbal Ústí nad Labem VK Šanov Teplice, z.s. 2:0
25:23,25:22
19. 10. 201915:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Tábor B 1:2
25:17,16:25,9:15
19. 10. 201916:00 SK Volejbal Ústí nad Labem Sportovní klub 15. základní školy v Plzni, z.s. 2:0
25:18,27:25
19. 10. 201917:30 SK Třebín SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0
25:12,25:16
20. 10. 201909:00 VK Modeta České Budějovice Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 2:1
20:25,25:11,15:9
20. 10. 201909:00 Volejbalový sportovní klub Baník Sokolov, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:1
25:12,20:25,15:11
20. 10. 201910:00 SK Volejbal Ústí nad Labem TJ Orion Praha, z.s. 1:2
18:25,25:21,15:17
20. 10. 201912:45 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 0:2
12:25,22:25
26. 10. 201909:01 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 1:2
25:13,23:25,10:15
26. 10. 201909:01 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. VK Sever Žatec, z.s. 0:2
18:25,14:25
2. 11. 201909:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov 0:2
14:25,15:25
2. 11. 201909:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 0:2
13:25,8:25
2. 11. 201909:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbal Ústí nad Labem, z.s. A 0:2
14:25,12:25
3. 11. 201909:00 Volejbalový klub Jirkov, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0
25:4,25:9
3. 11. 201909:00 SKTO Duchcov z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0
25:15,25:15
3. 11. 201909:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. VTK Čížkovice 0:2
14:25,7:25
9. 11. 201909:01 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbal Ústí nad Labem, z.s. B 2:0
25:16,25:20
9. 11. 201909:01 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:1
25:18,12:25,15:13
9. 11. 201909:01 VK Šanov Teplice, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:1
25:23,23:25,15:12
16. 11. 201911:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 2:1
18:25,25:11,15:11
16. 11. 201913:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:2
23:25,21:25
16. 11. 201914:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbalový sportovní klub Baník Sokolov, z.s. 2:0
25:6,25:11
16. 11. 201916:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 2:1
20:25,25:9,15:8
17. 11. 201910:00 TJ Orion Praha, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:2
15:25,16:25
17. 11. 201911:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 2:0
25:20,25:16
23. 11. 201909:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 0:2
10:25,18:25
23. 11. 201909:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbal Ústí nad Labem, z.s. A 0:2
5:25,5:25
23. 11. 201909:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov 0:2
8:25,8:25
24. 11. 201909:00 Volejbalový klub Jirkov, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0
25:16,25:14
24. 11. 201909:00 SKTO Duchcov z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:1
17:25,25:14,15:7
24. 11. 201909:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. VTK Čížkovice 0:2
16:25,9:25
7. 12. 201909:01 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:2
7:25,12:25
7. 12. 201909:01 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Tělocvičná jednota Sokol Libochovice 2:0
25:19,25:16
7. 12. 201909:01 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 2:0
25:9,25:18
14. 12. 201909:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 0:2
15:25,22:25
14. 12. 201909:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov 0:2
7:25,9:25
14. 12. 201909:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbal Ústí nad Labem, z.s. A 0:2
16:25,14:25
15. 12. 201909:00 SKTO Duchcov z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0
25:16,25:12
15. 12. 201909:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. VTK Čížkovice 2:0
25:21,25:21
15. 12. 201909:00 Volejbalový klub Jirkov, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0
25:7,25:5
4. 1. 202009:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 1:2
25:20,23:25,5:15
4. 1. 202009:00 VK Šanov Teplice, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:1
25:22,23:25,15:12
4. 1. 202009:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbalový klub Jirkov, z.s. 0:2
13:25,12:25
4. 1. 202009:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. SKTO Duchcov z.s. 1:2
16:25,25:19,10:15
11. 1. 202009:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 0:2
15:25,21:25
11. 1. 202009:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbal Ústí nad Labem, z.s. A 0:2
12:25,14:25
11. 1. 202009:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov 2:1
23:25,25:16,15:13
12. 1. 202009:00 Volejbalový klub Jirkov, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0
25:9,25:9
12. 1. 202009:00 SKTO Duchcov z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0
25:17,25:10
12. 1. 202009:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. VTK Čížkovice 0:2
10:25,13:25
18. 1. 202009:00 SK Volejbal Ústí nad Labem Rychnov 2:0
25:20,25:14
18. 1. 202011:40 TJ Svitavy B Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 0:2
17:25,25:27
18. 1. 202015:00 Vyškov Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 2:1
16:25,25:20,15:7
18. 1. 202017:40 Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 0:2
16:25,19:25
19. 1. 202008:30 SK Volejbal Ústí nad Labem Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 2:0
25:23,25:14
19. 1. 202010:00 SK Volejbal Ústí nad Labem Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 0:2
18:25,11:25
25. 1. 202009:01 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbal Ústí nad Labem, z.s. B 2:0
25:20,25:5
25. 1. 202009:01 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 1:2
25:21,16:25,9:15
25. 1. 202009:01 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:2
21:25,22:25
15. 2. 202010:00 Nový Jičín SK Volejbal Ústí nad Labem 2:0
25:12,25:8
15. 2. 202012:00 SK Volejbal Ústí nad Labem TJ Slovan Varnsdorf z.s. 0:2
18:25,25:27
15. 2. 202014:00 SK Volejbal Ústí nad Labem Střešovice 0:2
11:25,14:25
15. 2. 202015:00 SK Volejbal Ústí nad Labem Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 2:1
25:20,25:27,15:7
16. 2. 202009:00 Volejbal Tábor SK Volejbal Ústí nad Labem 2:1
16:25,25:13,15:10
16. 2. 202010:00 Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. SK Volejbal Ústí nad Labem 0:2
24:26,18:25
29. 2. 202009:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov 0:2
17:25,14:25
29. 2. 202009:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbal Ústí nad Labem, z.s. A 0:2
19:25,17:25
29. 2. 202009:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 0:2
8:25,12:25
1. 3. 202009:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. VTK Čížkovice 0:2
21:25,20:25
1. 3. 202009:00 Volejbalový klub Jirkov, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0
25:5,25:4
1. 3. 202009:00 SKTO Duchcov z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0
25:16,26:24
14. 3. 202009:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 0:0
14. 3. 202010:15 Nový Jičín SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:0
14. 3. 202014:00 TJ Svitavy A SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:0
15. 3. 202009:00 Školní sportovní klub Bílovec,z.s. "A" SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:0
15. 3. 202011:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:0
28. 3. 202009:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:0
28. 3. 202009:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbalový klub Jirkov, z.s. 0:0
28. 3. 202009:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. VK Šanov Teplice, z.s. 0:0
28. 3. 202009:00 SKTO Duchcov z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:0
25. 4. 202009:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov 0:0
25. 4. 202009:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbal Ústí nad Labem, z.s. A 0:0
25. 4. 202009:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 0:0
26. 4. 202009:00 SKTO Duchcov z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:0
26. 4. 202009:00 Volejbalový klub Jirkov, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:0
26. 4. 202009:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. VTK Čížkovice 0:0
16. 5. 202009:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 0:0
16. 5. 202009:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov 0:0
16. 5. 202009:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Volejbal Ústí nad Labem, z.s. A 0:0
17. 5. 202009:00 SKTO Duchcov z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:0
17. 5. 202009:00 Volejbalový klub Jirkov, z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:0
17. 5. 202009:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. VTK Čížkovice 0:0

Ústecký kraj, Starší žákyně

datum a čas domácí hosté výsledek
13. 10. 201909:00 TJ VEROS Chomutov z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0
25:7,25:8
26. 10. 201909:01 TJ VEROS Chomutov z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:2
20:25,12:25
3. 11. 201909:00 TJ VEROS Chomutov z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0
25:15,25:15
24. 11. 201909:00 TJ VEROS Chomutov z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0
25:5,25:10
15. 12. 201909:00 TJ VEROS Chomutov z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0
25:16,25:20
12. 1. 202009:00 TJ VEROS Chomutov z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0
25:20,25:11
18. 1. 202009:00 Č.Budějovice SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:2
15:25,20:25
18. 1. 202010:30 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Přerov A 1:2
24:26,25:18,13:15
18. 1. 202013:30 TJ Žichlínek SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:1
12:25,25:19,15:11
18. 1. 202015:00 Rtyně SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:1
19:25,25:16,15:11
19. 1. 202009:00 K. Vary SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:1
26:24,15:25,15:13
19. 1. 202010:30 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Příbram 2:0
25:23,25:15
1. 3. 202009:00 TJ VEROS Chomutov z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:1
25:21,24:26,15:5
26. 4. 202009:00 TJ VEROS Chomutov z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:0
17. 5. 202009:00 TJ VEROS Chomutov z.s. SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:0

Partneři