Extraliga

Junioři dvakrát poráží Liberec!

Junioři dvakrát poráží Liberec!
V sobotu jsme odehráli na domácí palubovce další dvojzápas, tentokrát proti Liberci. Soupeře jsme nechtěli podcenit, protože jeho poslední výsledky byly vydařené a v tabulce sídlil jen o příčku pod námi.

Obě odehraná utkání se nesla ve velice podobném duchu, když jsme již od začátku dokázali uplatňovat naší fyzickou a herní převahu. Tým z Liberce se po celou dobu nedokázal konstantněji prosazovat v útoku a také na nahrávce to ne vždy bylo vše povedené. A i díky tomu, že na nás soupeř nekladl výraznější odpor se nám dařily takřka všechny činnosti a protivníka jsme herně převyšovali po celou dobu obou střetnutí. Až do konce jsme dokázali nepolevit v koncentraci a bez vybrání jediného domácího timeoutu jsme soupeře porazili ve spěšném tempu dvakrát 3:0. Příští týden odehrajeme poslední domácí zápasy v tomto roce, když k nám zavítá slabší Jihlava a načneme tím tak zároveň druhou půlku letošní sezóny.

Sestava: Jan Himmel, Jan Rottenborn, Jan Šidlo (C), Matouš Lank, František K. Dolejší, Tomáš Koranda, Matyáš Vlk, Pavel Kovář, Matěj Pokorný, Daniel Novák, Pepe Vašš, Adam K. Eisner

 

SKV Ústí n/L : TJ Slavia Liberec
3:0 (16,18,19)

SKV Ústí n/L : TJ Slavia Liberec
3:0 (12,13,15)


Partneři