Jsme v Play-off!

Nedělní drama s vítězným koncem.

Začátky utkání v Příbrami vypadali tak, že za hodinu pojedem domů i s postupem. První dva sety byli domácí v křeči a my naopak v laufu a bylo z toho rychlé vedení 2:0. Třetí set se domácí zlepšili a snížili na 1:2. Čtvrtý set jsme se opět rozjeli a za stavu 17:11 z našeho pohledu se už asi všichni viděli v play-off, jenže jak se říká poslední krok je ten nejtěžší a domácí  využili našich zaváhání a odvážným a bojovným výkonem společně s podporou domácích fanoušků otočili 4. set v dramatické koncovce až do stavu 30:28 kde odvrátili asi 4 naše matchbally a tak se šlo do 5. setu.

Ten byl z obou stran nervózní, hodně chyb na servisu a přetahovaná o body. Tady už se i domácí dostali k matchballu. Nakonec drama skončilo 17:15 v náš prospěch a vítězstvím 3:2 se posouváme do další fáze play-off.

Tam nás čeká, stejně jako loni, Jihostroj České Budějovice. Hned v úterý 19.3. vyrážíme na palubovku Jihostroje kde od 17:00 začne čtvrtfinálová série.

Domácí zápas nás čeká v pátek 22.3. od 18:00. Zveme všechn fanoušky na tento domácí zápas, sílu soupeře známe, potřebujeme vaší podporu, v hlučné domácí atmosféře se nám určitě bude hrát s takovýmto soupeřem lépe!

Děkujeme všem za podporu a těšíme se v pátek na vás ve Sportcentru Sluneta! :-)