Anketa

Jak si myslíte, že dopadne série s Turnovem?
 Vyhrajeme 3:0
61,76% 61,76 %
 Vyhrajeme 3:1
5,88% 5,88 %
 Vyhrajeme 3:2
2,94% 2,94 %
 Prohrajeme (jakkoliv)
29,42% 29,42 %
 Celkem hlasovalo: 34

Rozpis zápasů

FILTR
Pomocí filtru zobrazite jen zápasy jenoho typu:
Rozpis jednotlivých zápasů UNIQA volejbalová extraliga mužů - Muži (2016/2017)
datum domácí hosté čas/výs. typ
1. ÚT 11.10 Dobřichovice SKV Ústí nad Labem 1:3 Č
sety: 13:25 25:18 25:17 25:23
1. SO 15.10 VK ČEZ Karlovarsko SKV Ústí nad Labem 3:0 L
sety: 25:20 25:18 25:11
2. SO 22.10 SKV Ústí nad Labem VK Ostrava s.r.o. 1:3 L
sety: 25:21 24:26 18:25 23:25
3. SO 29.10 VK Euro Sitex Příbram SKV Ústí nad Labem 3:1 L
sety: 25:19 20:25 25:18 29:27
4. ČT 03.11 VK České Budějovice SKV Ústí nad Labem 3:0 L
sety: 25:23 25:18 25:16
5. SO 05.11 SKV Ústí nad Labem VK Karbo Benátky nad Jizerou 3:2 L
sety: 25:20 26:28 25:21 16:25 15:12
6. ČT 10.11 Volejbal Brno a.s. SKV Ústí nad Labem 3:1 L
sety: 25:21 25:13 20:25 25:16
7. ÚT 15.11 SKV Ústí nad Labem VSC Zlín 1:3 L
sety: 21:25 17:25 26:24 22:25
2. ČT 24.11 AERO Odolena Voda SKV Ústí nad Labem 3:0 Č
sety: 25:17 25:20 25:22
8. SO 26.11 ČZU Praha SKV Ústí nad Labem 3:1 L
sety: 25:16 25:21 27:29 25:17
12. ST 30.11 SKV Ústí nad Labem VK ČEZ Karlovarsko 0:3 L
sety: 16:25 17:25 21:25
9. SO 03.12 SKV Ústí nad Labem Kladno Volejbal 0:3 L
sety: 22:25 20:25 21:25
10. SO 10.12 VK DUKLA Liberec SKV Ústí nad Labem 3:1 L
sety: 25:18 25:19 24:26 25:21
11. ČT 15.12 SKV Ústí nad Labem AERO Odolena Voda 1:3 L
sety: 15:25 18:25 25:23 20:25
12. SO 07.01 VK Ostrava s.r.o. SKV Ústí nad Labem 3:0 L
sety: 25:20 26:24 25:16
13. SO 14.01 SKV Ústí nad Labem VK Euro Sitex Příbram 1:3 L
sety: 26:24 16:25 14:25 24:26
14. SO 21.01 SKV Ústí nad Labem VK České Budějovice 1:3 L
sety: 19:25 16:25 25:20 17:25
15. SO 28.01 VK Karbo Benátky nad Jizerou SKV Ústí nad Labem 3:0 L
sety: 25:13 25:20 25:21
16. SO 04.02 SKV Ústí nad Labem Volejbal Brno a.s. 0:3 L
sety: 20:25 20:25 20:25
16. ČT 09.02 VSC Zlín SKV Ústí nad Labem 3:0 L
sety: 25:18 25:18 25:21
18. SO 11.02 SKV Ústí nad Labem ČZU Praha 1:3 L
sety: 25:18 19:25 21:25 20:25
19. SO 18.02 Kladno Volejbal SKV Ústí nad Labem 3:0 L
sety: 25:19 25:17 25:15
21. SO 04.03 SKV Ústí nad Labem VK DUKLA Liberec 1:3 L
sety: 25:23 8:25 19:25 20:25
22. SO 11.03 AERO Odolena Voda SKV Ústí nad Labem 3:0 L
sety: 25:23 25:20 25:21
1. ČT 16.03 Fatra Zlín SKV Ústí nad Labem 3:1 P
sety: 23:25 25:19 25:19 25:19
2. SO 18.03 SKV Ústí nad Labem ČZU Praha 3:1 P
sety: 19:25 25:22 25:22 25:19
3. ČT 23.03 VK Karbo Benátky nad Jizerou SKV Ústí nad Labem 3:1 P
sety: 25:15 23:25 29:27 25:14
4. SO 25.03 SKV Ústí nad Labem Fatra Zlín 1:3 P
sety: 25:22 16:25 14:25 15:25
5. ČT 30.03 ČZU Praha SKV Ústí nad Labem 3:0 P
sety: 25:17 25:22 25:20
6. SO 01.04 SKV Ústí nad Labem VK Karbo Benátky nad Jizerou 2:3 P
sety: 25:21 21:25 14:25 25:15 12:15
1. PO 10.04 SKV Ústí nad Labem TJ Zikuda Turnov 3:1 P
sety: 25:19 22:25 25:17 25:14
2. ÚT 11.04 SKV Ústí nad Labem TJ Zikuda Turnov 3:0 P
sety: 25:21 25:22 25:19
3. ST 19.04 TJ Zikuda Turnov SKV Ústí nad Labem 0:3 P
sety: 20:25 19:25 17:25