zprávy

Po výhře s ČZU v Benátkách prohráváme, čeká nás Zlín.

woody, 24. března 2017 15:27

Informace o průběhu playdown.

Po porážce v prvním kole play-down v dalekém Zlíně 1:3 jsme doma chtěli výkon zlepšit.To se celkem povedlo.  V posledním domácím zápase jsme přehráli ČZU Praha 3:1 což bylo určitě povzbudivé vítězství do zbytku sezony.

Ve čtvrtek v Benátkách jsme chtěli na výkon navázat ale první set tomu neodpovídal, trochu jsme zaspali úvod a první set rychle ztratili. Druhý a třetí set byl tuhý boj, kdy jsme druhý set získali a třetí set , který jsme měli dobře rozehraný, jsme nedokázali urvat na naší stranu a ztratili ho 29:27. Ve čtvrtém setu jsme bohužel odpadli a soupeř sí set pohlídal. 3:1 pro domácí. Bohužel během zápasu se nám zranil nahravač Jan Hrdý který utrpěl výron kotníku a prozatím je mimo hru.

Nás nyní v sobotu 25.3. čeká od 17h celek ze Zlína, který přivítáme ve Sporcentru Sluneta.

Zveme všechny fanoušky volejbalu, kteří nás chtějí podpořit.