Anketa

Na jakém místě nás letos vidíte?
 Na čele tabulky
9,41% 9,41 %
 Klidný střed tabulky
30,59% 30,59 %
 Na hranici playoff ( 9. - 10. )
32,94% 32,94 %
 Spodek tabulky, boj o záchranu
27,06% 27,06 %
 Celkem hlasovalo: 170

zprávy

Turnaje v Liberci a v Hradci za námi.

woody, 10. září 2017 13:54


Máme za sebou další turnaje, liga se nám pomalu blíží.


Minulý týden jsme zavítali na turnaj do Liberce, který se hrál ve čtvrtek a pátek na tři hrané sety. Zůčastnili se týmy Dukla Liberec, Aero Odolena Voda, Benátky nad Jizerou a my.

Naše první utkání ve čtvrtek s domácí Duklou jsme po těsném boji prohráli 1:2. Poté ve čtvrtek večer zápas s Odolenou Vodou se stejným výsledkem 1:2. Druhý den ráno jsme porazili tým Benátek 3:0 ale bohužel v zápase s Příbramí jsme opět podlehli 1:2. Výsledkově tedy turnaj nedopadl nejlépe, předvedená hra však nevypadala špatně a tak jsme si i přes více proher než výher odváželi z turnaje pozitivní dojmy.

Tento týden v sobotu 9.9. jsme byli pozváni na mezinárodní turnaj v Hradci Králové, kde se turnaje účastnilo 12 týmu. Ty byly roztříděny do tří čtyřčlenýnch skupin - Ústecká skupina obsahovala týmy - VK Kladno, ČZU Praha a Hradec Králové B. Turnaj se hrál na dva hrané sety. První zápas s ČZU Praha skončil 1:1, ve kterém jsme o pár míču s Prahou prohráli na skóre a hned poté nás čekalo Kladno, ten skončil také 1:1 ale díky skvělému prvnímu setu, který pro nás skončil 25:17 jsme tento zápas na skóre vyhráli my. Poslední zápas skupiny byl s Hradcem, ten jsme vyhráli 2:0 a čekali jsme jak skupina dopadne. Kladno s Prahou také remizovalo 1:1 a počítaly se míče. V tomto sčítání jsme vyšli nejlépe my a vyhráli naší skupinu. Čekala nás finálová skupina a vítězné týmy z ostatních skupin - VK ČEZ Karlovarsko a Aero Odolena Voda. Začali jsme proti Odolce, zápas skončil opět 1:1 ale bohužel body nebyly o pár míčů na naší straně. Hned potom jsme se utkali s týmem Karlovarska a po dvou těstných koncovkách podlehli 0:2. Tím pádem jsme na turnaji obsadili i tak hezké třetí místo.

Další turnaj a poslední před startem ligy nás čeká přiští víkend v Benátkách nad Jizerou. 

Turnaj v Hradci už jsme hráli v kompletní sestavě, kdy se nám vrátli Martin Tibitanzl z Univerziady, tam s českým univerzitním národním týmem obsadili pěkné 7. místo. 


zpráva byla zobrazena 652x