Anketa

Na jakém místě nás letos vidíte?
 Na čele tabulky
9,41% 9,41 %
 Klidný střed tabulky
30,59% 30,59 %
 Na hranici playoff ( 9. - 10. )
32,94% 32,94 %
 Spodek tabulky, boj o záchranu
27,06% 27,06 %
 Celkem hlasovalo: 170

zprávy

Ohlédnutí za domácím zápasem s Vary

woody, 12. října 2017 11:31


a další informace.


Minulou sobotu jsme odehráli utkáni s Karlovarskem, bohužel pro nás jsme neukořistili ani jednu ze dvou dramatických koncovek a prohráli 3:0.

Začátek utkání byl vyrovnaný a s minimem chyb na obou stranách. Oba celky dobře podávaly ( Voth, Rejle, Ropret), útočily (Kramár, Zmrhal) a přetahovaly se o jednobodové vedení až do koncovky. Tu lépe zvládli hosté zásluhou kvalitního bloku (Zmrhal).
Druhý set má velice podobný charakter jako první. Ani jedno družstvo nedokáže získat rozhodující sérii bodů a tak opět rozhoduje koncovka. V ní mají větší odvahu a bezchybnost na servisu hosté. Domácí střídáním chtějí posílit servis (přichází Kořínek), ale není účinné a tak hosté razantním útokem zakončí set a vedou 2:0.
Třetí set už je patrná herní převaha hostů projevující se na razanci servisu a bezchybnosti v útoku. Rozhodující sérii zajistí kvalitním servisem pro hosty Ropret a Rejlek, kdy Vary odskakují ze stavu 8:9 na vedení 11:19 a o výsledku utkání již není pochyb. Domácí ani střídáním (postupně přicházejí Šulava, Vodvárka a Bartůněk V.) nenašli odpověď na razantní a bezchybný výkon hostů ve zbytku setu, který jim zajistil zisk tří bodů.

Dnes 12.10. nás čeká první kolo českého poháru, jedem na půdu Dobřichovic . Zápas začíná od 18:00 a my věříme v postup.

Další ligový zápas hrajeme tuto sobotu v Příbrami, od 17:00, zápas bude možno sledovat opět na serveru tvcom.cz a odkaz najdete tu na našich stránkách. Příbram je soupeř se kterým bychom chtěli hrát  vyrovnané boje a tak věříme, že nějaký ten bodík přivezeme.

Na závěr jeden rozhovor z tisku s našim manažerem M: Přikrylem.

ZDE

Děkujeme všem fanouškům za podporu při sobotním zápase! 


zpráva byla zobrazena 500x