zprávy

Ohlédnutí za posledními zápasy

woody, 16. listopadu 2017 21:02

Venkovní zápas ve Zlíně výherně, v poháru také nakročeno dobře.

Minulou sobotu jsme vyrazili na další dlouhou cestu, tentokrát do Zlína, zápas začal v dost tradičním stylu, kdy jsme první set po dlouhé cestě byli ještě v autobuse a to se projevilo jak na hře tak na výsledku..1:0 Pro domácí.Druhý set byl úplně opačný, začali jsme hrát, Zlín přišel s pár chybama a druhý set jsme snadno opanovali, rázem bylo srovnáno 1:1. Jako kdyby jedna strana byla nějak zakletá protože v dalším setu se opakovala podobná situace jako ze setu prvního,s našima chybama uprostřed setu, Zlín odskočil a už se nám set nepodařilo zvrátit. 2:1 pro domácí a ztráta bodu. Poté už měl ale zápas pro naše barvy veselejší průběh, dostali jsme se do hry, méně chybovali než domácí a získali čtvrtý set. V pátem setu byla na domácích znát frustrace a nedokázali se z ní dostat. Naše velké vedení 8:2 zajistilo vcelku klidný průběh tiebreaku a vydřenou výhru v poměru 3:2 a dva body do Ústecké kasy!! :-)

Tento týden ve středu jsme odehráli ještě první zápas z dvoukolového souboje v Českém poháru, kde se utkáváme s týmem Odolky. Opět první sety po přijezdu nám prostě nejdou a opět jsme ho lacine ztratili. Poté jsme ale opanovali druhý set, urvali vyhecovanou koncovku třetího setu a opanovali i set čtvrtý značným rozdílem a tím celý zápas vyhráli 3:1 čim jsme vcelku slušně nakročili do odvetného kola. Odvetný zápas se hraje na naší palubovce 21.12 a k postupu do dalšího kola poháru nám stačí vyhrát nejméně 2 sety, nejlépe ovšem celý zápas :-)

A ještě připomínáme že tuto sobotu hrajeme s Jihostrojem České Budějovice od 16:30 ve Sportcentru Sluneta!