Anketa

Na jakém místě nás letos vidíte?
 Na čele tabulky
13,33% 13,33 %
 Klidný střed tabulky
34,17% 34,17 %
 Na hranici playoff ( 9. - 10. )
31,67% 31,67 %
 Spodek tabulky, boj o záchranu
20,83% 20,83 %
 Celkem hlasovalo: 240

zprávy

Na Odolce vítězně, tento týden do Prahy!

woody, 30. listopadu 2017 15:52


Na Odolce jsme zvítězili 3:0!! Tento týden nás čeká výjezd do Prahy.


Minulý týden byl pro Ústecký volejbal bohatý na body. Hráli jsme na půdě Odoleny Vody a slušným výkonem porazili domácí tým 3:0 a odvezli si 3 body do tabulky. Průběh utkání pro vás máme zde:

První set začal velmi vyrovnaně a oba týmy se držely jeden druhého. V polovině setu hosté odskočili při podání hostujícího kapitána Kramara na rozdíl 7 bodů, a tím vybojoval pro své mužstvo náskok. V koncovce se domácí hráči dotahovali, ale Ústí set dohrálo ke svému vítězství.
 
Do druhého setu vstoupili lépe domácí, kteří si vybojovali tříbodové vedení, ale velmi rychle o něj přišli. V polovině setu se stále hrál vyrovnaný volejbal. Hosté však zlepšili obranu na síti v i poli a domácí neskládali své útoky. V koncovce hosté zaznamenali dvě šňůry na servisu a i druhý set si tak na své konto připsali hosté a vedli již 2:0.
 
Do třetího setu vstoupili znovu lépe domácí, které musel hostující trenér Brom brzdit oddechovým časem při stravu 4:0. Domácí bohužel o rychlé vedení přišli a hosté již při prvním technickém oddechovém čase vedli o jeden bod. Hrál se vyrovnaný volejbal, v polovině setu se do dvoubodového vedení dostali domácí. Vývoj setu se otočil před koncovkou díky dobrému servisu hostů a ti si tak vybojovali dva matchbally. První sami odmítli zkaženým servisem, druhý když přihráli na síť, kde byl už připravený domácí Carabali. Domácí srovnali, ale sami se k bodové šanci ukončit set nedostali. Domácí útok mířil do autu a bylo rozhodnuto o vítězi. Domácí AERO prohrálo 0:3 a dál čeká na výhru.
 
Další zápaas je již tuto sobotu v Praze od 18:00. Další důležitý zápas z pohledů bodů i tabulky, bodový zisk by nás mohl dostat na vyšší příčky. V Praze ale neočekáváme vůbec lehký zápas. Bude to boj :-)
Sledovat nás můžete na tvcom.cz (odkaz na stránkách) nebo nás přijet podpořit osobně do haly pražského ČZU :-)


Fotogalerie
velikost 550x403

zpráva byla zobrazena 579x