zprávy

Final Four Českého Poháru bylo blízko!!

woody, 26. ledna 2018 22:21

Máme za sebou obrovské drama na půdě Kladna, o víkendu vyjíždíme do Benátek.

Po domácím víkendovém zklamání v zápase s Ostravou, kde jsme určitě měli na to vzít a urvat nějaké body jsme se tento týden připravovali na odvetné utkání čtvrtfinále Českého Poháru, utkání na naší palubovce Kladno zvítězilo 3:1 a tak vyhlídky nebyly úplně dobré. Nicméně neměli jsme na Kladně vůbec co ztratit.

Do zápasu jsme vstoupili skvěle a nebojácným dobrý výkonem vzali domácím hned první set. Dobrý výkon jsme drželi i druhý set a i skóre tomu odpovídalo - 2:0 Ústí. I třetí set jsme domácí mačkali ale náš stroj se zadrhnul na stavu 19:22 z pohledu Kladna. Nedokázali jsme zde 6 míčů v řadě otočit a Kladno snížilo na 1:2. Čtvrtý set jsme ale nesložili zbraně, náš výkon opět stoupal a domácí jsme opět tlačili, set jsme dotáhli do vítězného konce a tedy zvítězili 3:1. I kdybychom vyhráli 3:0 nic by to neměnilo na tom, že by se hrál zlatý set. Takže třetí set nás nemusel tolik mrzet, aspoň z pohledu výsledku, síly nás to stálo.

Zlatý set začal vyrovnaně. V podobném stylu jako celý zápas jsme domácí tlačili a šli si pro vítězství. Za stavu 10:12 pro nás nás ale domácí dotáhli až na stav 14:14 a bylo zaděláno na parádní drama. Vedení se přesouvalo z jedné strany na druhou, bohužel pro nás jsme nedokázali využít 9 matchballů a po bojovném výkonu jsme Kladnu podlehli 28:26 ve zlatém setu. No....chyběl kousek :-)

Nyní už se ale musíme soustředit na důležité ligové utkání v Benátkách nad Jizerou, kam zítra vyrážíme. Naším cílem je přivézt 3 body. Zápas začína od 17:00 a sledovat nás můžete přes náš odkaz na stránkach klasicky na serveru tvcom.cz