zprávy

V Benátkách za tři body!! Nyní doma Zlín před kamerami!

woody, 30. ledna 2018 21:54

Zápas v Benátkách zvládáme za plný počet bodů

Cíl pro sobotní zápas byl jasný, získat tři body. První set jsme šli za cílem sebevědomě a získali ho poměrem 25:17. Poté jsme lehce zpomalili v tempu a set vyhráli až v těsné koncovce 27:25. Třetí set jako kdyby se ozval zápas z Kladna, nic nám nevycházelo, působili jsme unaveně a domácí si jasně došli pro zisk třetího setu 25:17. Čtvrtý set jsme začali úplně jinak. Získali jsme si pár bodů náskok a ten se snažili si udržet až do konce. Soupeř náš náskok stáhl a byla to opět těsná koncovka, tu jsme získali poměrem 25:23 a vyhráli tak celé utkání 3:1. Důležité tři body!!

Další utkání je 5.2. s celkem Fatra Zlín, kde chceme  získat plný počet bodů. Přijďte nás podpořit přímo do haly na pondělní televizní utkání!

Utkání začína v 19:15 ve Sportcentru Sluneta!