zprávy

Příprava na novou sezónu zahájena!

Woody, 6. srpna 2018 15:07

Na úvod nás čekal tradičně turnaj v Dřevěnicích.

Máme tu další sezónu! Již klasicky jsme začali přípravu turnajem v Dřevěnicicíh. Hráči se sešli na prvních trénincích  2. a 3. srpna, řekli si pár věcí o nové sezóně a trochu si před prvním turnajem zapinkali.

Hráčské složení týmu je velmi podobné tomu loňskému. Odešli oba naši cizinci Toms Vanags a Chris Voth, také blokař Matěj Prajzler a libero Martin Pondělíček kteří oba odešli do první ligy.

Co se změn týče, hned jedna je na trenerském postu, tým jako hlavní trenér přebírá bývalý hráč Ústí Jakub Salon. Více o této změně najdete v rozhovoru s našim manažerem ZDE

Nově příchozí hráče vám ještě v budoucnu představíme, jedná se o dva smečaře (Brazílie, Albánie) a jednoho středového hráče (Kanada). Tým by také měl v budoucnu doplnit druhý nahravač, ale hráče na tuto pozici zatím stále hledáme.  V týmu tedy zústavají tito hráči:

Kořínek, Kramar, Bartůněk, Tibitanzl, Šulava, Vodvárka, Šídlo. Další jména krom nově příchozích cizinců nejsou zatim jistá tak je tu nebudeme zmiňovat.

Turnaj v Dřevěnicích jsme tedy odehráli ve výše zmíněné sestavě. Na turnaji nám pomohli dva smečaři Víťa Bartůněk a mladší z bratrů Hadravových, Michael, který si s námi chtěl zahrát. První den byl tradičně boj o postup mezi nejlepší. V naší skupině jsme bojovali s týmy Kadeti A, ČZU Praha a tým říkajcí si Rumídci.

S Kadety jsme zvítězili 2:, další zápas s ČZU jsme po jasném prvním setu trochu podcenili a prohráli 1:2 a tak jsme o postup museli bojovat s favority skupiny Rumídky, zápas se nám podařilo vyhrát 2:1 a jít tak ze skupiny na 2. místě. Bohužel prohra s ČZU nás stála 1. místo a lepší postavení do play-off. Následoval klasický večerní program, který zde nebudeme rozebírat :-)

Druhý den ráno jsme se utkali s týmem Lhota Podlipčany, tým který se opíral hlavně o Honzu Štokra a Honzu Galabova. Po vyrovnaném prvním setu jsme ale v druhém setu úplně odpadli a zápas prohráli 0:2 a šli do bojů o 5. - 8. místo. Zápas s Velmezem jsme vyhráli 2:0 a tak si zajistili minimálně 6. místo. V zápase o 5. místo jsme se utkali s Brnem ale vzhledem ke zdravotnímu rozpoložení týmu jsme soupeři podlehli relativně snadno a odvážime si tedy stejně jako loni 6. místo. Víkend to byl náročný a teď nás čeká týden fyzické přípravny zakončený turnajem v Chlumci nad Cidlinou v sobotu.

Další informace hlavně o příchodech hráčů připravujeme.