Anketa

Jak vidíte sérii s Jihostrojem?
 Náš postup
33,33% 33,33 %
 Postup Jihostroje
66,67% 66,67 %
 Celkem hlasovalo: 12

zprávy

Start volejbalové extraligy je za dveřmi!

woody, pondělí 24. září 2018 14:59


Přípravu máme za sebou a jde se na to!


Již tuto sobotu vstoupíme do nového ročníku volejbalové extraligy. Po řadě přípravných turnajů v Hradci Králové, Benátkách nad Jizerou a v Odolene Vodě máme před sebou první hrací víkend. Hned na úvod nás čeká soupeř z Benátek nad Jizerou, takže je jasné, že pro nás bude první zápas důležitý.

Příprava kádru probíhala od září už v plné sestavě po té co dorazily všechny zahraniční posily. Letošní ústecký kádr posílí smečaři Redjo Koci z Albánie a Dhionathan Willyan da Silva z Brazílie a na bloku nám pomůže Marc Wilson z Kanady.  

Zbytek kádru zústavá stejný ve složení: Kramar, Bartůněk L., Kořínek (L) , Tibitanzl, Vodvárka, Šulava, Bartůněk V., Šídlo, Průcha

Zítra, v úterý 25.9. nás čeká ještě přípravné utkání s Odolenou Vodou od 18:00. Je to bráno v tréninkovém režimu, hraje se tedy na čas. Pokud máte zájem můžete se přijít podívat. 

Rádi bychom vás také pozvali na první letošní zápas v nové sezóně, který se bude konat v sobotu 29.9. od 17:00 ve SPORTCENTRU Sluneta. Našim soupeřem bude tým z Benátek nad Jizerou. Přijďte nás podpořit v prvním zápase! Je to důležitý vstup do nového ročníku a chceme doma nechat všechny tři body! 

Těšíme se na vás!


zpráva byla zobrazena 496x

Kometáře
  • pochvala [Jirka patera a Pepa Hůlek, 29.09.2018 20:24]