zprávy

Na Moravě bez bodu...

woody, pondělí 21. ledna 2019 7:54

Bohužel výlety nám nepřinesly body

Po úspěšném zápase doma s Prahou, kde jsme získali plný počet bodů nás čekal náročnější týden plný cestování.

Ve středu jsme měli v programu dohrávku s Ostravou, po dlouhé cestě se do nás domácí pustili hned od začátku a první set jim šlapalo uplně vše a jednoznačně zvítězili. Zbytek zápasu už se náš tým probral k lepšímu výkonu a zápas byl vyrovnaný, za nepříznivého stavu 2:1 pro domácí jsme chtěli zabojovat o tie-break a přivést minimálně bod. Bohuižel to se ve 4. setu nepodařilo a těsnou koncovku jsme prohráli 25:27 a domácím tedy nechali všechny body.

V sobotu nás čekal o kousek kratší výlet a to do Brna. Zápas se odvíjel uplně jinak než v Ostravě, začali jsme dobře, získali první set ale po těsné prohře v druhém setu jsme zbylé dva sety neměli moc co nabídnout, soupeř trefoval  tvrdý servis a i přes lehký náznak obratu ve 4. setu si domácí zápas už pohlídali a zvítězili opět 3:1.

Takže tedy žádné body, bohužel to co jsme doma s těmito soupeři získali jsme jim venku zase nechali a budeme muset o potřebné body bojovat jinde. Nejlépe už tento týden v sobotu!